Aktywny wypoczynek

Nurkowanie Dugi Rat AKTYWNOŚCI NA MORZU
Rafting Dugi Rat AKTYWNOŚCI NA RZECE
Paralotniarstwo Dugi Rat AKTYWNOŚCI W POWIETRZU
Wspinaczka Dugi Rat AKTYWNOŚCI W GÓRACH
PŁYWANIE - NURKOWANIE SWOBODNE - NURKOWANIE ZE SPRZĘTEM
WINDSURFING - WYNAJEM SKUTERÓW WODNYCH...
RAFTING - KAJAKARSTWO - CANYONING
WĘDKARSTWO ....
PARALOTNIARSTWO - ZIP LINE
....
WSPINACZKA
ALPINIZM - KOLARSTWO ....

AKTYWNOŚCI NA MORZU

PŁYWANIE

Riwiera Dugi Rat Riwiera Dugi Rat Riwiera Dugi Rat

Oferuje Dugi Rat wiele pięknych piaszczystych i żwirowych plaż gdzie można uprawiać pływanie ...

NURKOWANIE

Dugi Rat - nurkowanie Dugi Rat - nurkowanie Dugi Rat - nurkowanie Dugi Rat - nurkowanie

Na Riwierze Dugi Rat można uprawiać nurkowanie do odkrywania podwodnego świata w płytkich wodach wzdłuż wybrzeża, albo jeśli masz wyększy apetyt to moźna odkrywać klify i strome ściany podwodne, podwodne wraki z 2 wojny światowej, a przede wszystkim słynną zatokę Vruja. Rekreacyjne nurkowanie wymaga szczególną ostrożność i dozwolone jest tylko w towarzystwie licencjonowanego instruktora ....

WINDSURFING

Riwiera Dugi Rat windsurfing Dugi Rat Riviera windsurfing

Windsurfing jest bardzo popularny na Riwierze Dugi Rat i Omiš, bo tam wieją stałe sprzyjające wiatry (7 km od Dugiego Ratu znajduje się Ruskamen, który jest obok miejscowości Bol na wyspie Brač, najbardziej popularne miejsce wśród surferów w Dalmacji). Wzdłuż Riwiery, organizowane są szkoły windsurfingu ...

INNE SPORTY MORSKIE

Dugi Rat zabawa na plaży Dugi Rat jet ski

Wzdłuż Riwiery, jest kilka miejsc, w których można wynająć różne urządzenia do uprawiania sportów morskich ...


AKTYWNOŚCI NA RZECE

RAFTING

Riwiera Dugi Rat - Rafting Omiš Cetina - Rafting

Rafting na rzece Cetina jest jednym z ulubionych zajęć turystów przebywających na Riwierze. Cetina z dziewiczą przyrodą zapewnia niezapomnianą atmosferę, dla rodzin z dziećmi, osób starszych, ale i tych, którzy szukają przygody na dzikie bystrza tej pięknej rzeki.
Go for the adrenaline rush of paddling down the beautiful rapids, learn to jump off 5 meters high rocks, take a shower under a beautiful waterfall, pass through a 40-meter-long cave and swim in the small lake with fascinating stalactites and stalagmites. Further downstream awaits you the “Island of Love” and its inhabitants, together with the most beautiful green river and the magnificent Cetina canyon.
WIĘCEJ INFORMACJI

KAJAKARSTWO

Riwiera Dugi Rat - Cetina Kajakarstwo Riwiera Dugi Rat - Kajakarstwo

Kajakarstwo jest dobrym wyborem do odkrywania ukrytego piękna rzeki Cetina z równowagą poziomu adrenaliny do indywidualnych preferencji. Aby w całości i bezpieczeństwu doświadczyli całe piękno rzeki Cetina należy skonsultować specjalistów i zapewnić profesjonalne doradztwo.

CANYONING

Duće Vavlje piaszczyste plaże

Canyoning jest na pewno zupełnie inny rodzaj doświadczenia rzeki Cetina, i na pewno nie będzie tak szybko zapomniany. Doświadczenie adrenaliny, spacer wzdłuż rzeki Cetina, dzikie bistrza i kąpiel pod wodospadami.

WĘDKARSTWO

Duće Golubinka panorama

Dla wędkarstwo sportowe w jakiejkolwiek formie, na rzece, albo na morzu, należy mieć odpowiednie uprawnienia...

AIR ACTIVITY

ZIP LINE

Turystyka przygodowa - Zip line Omiš Turystyka przygodowa - Zip line Dugi Rat

Tyrolka - Zipline jest rozrywką adrenalinową, gdzie goście, zabezpieczone pasem, zjeźdżają w dół przez kanion z linką stalową. Przygoda zawiera również wcześniejsze szkolenie i krótki spacer w przyrodzie.Zipline znajduje się trzy kilometry od miasta Omiš, w kanionie rzeki Cetina i składa się z 8 drutów łącznej długości 2100 m. W zależności od wielkości grupy Zipline zapewnia do 3 godzini niezapomnianej zabawy i pięknej przyrody.
Transport do miejsca i po zakończeniu zabawy, powrót do miasta Omiš organizowany jest przez agencje.

PARALOTNIARSTWO

Paralotniarstwo Omiš Paralotniarstwo Dugi Rat Riviera Paralotniarstwo  plaża w Omišu

Dzięki dobrym stale wiejącym wiatrom, które wieją w tym regionie, riwiera już dawno została uznana przez miłośników paralotniarstwa i lotniarstwa. Punktem wyjścia są trawiaste zbocza Omiškiej Dinary, a najczęstszym i najbezpieczniejszym celem jest znana Omiška plaża w centrum miasta.

MOUNTAIN ACTIVITY

WSPINACZKA

Riwiera Jesenice - Sumpetar stary port Riwiera Jesenice - Sumpetar stary port Riwiera Jesenice - Sumpetar stary port

Obszar riwiery jest powszechnie znany jako jedno z najlepszych miejsc do wspinaczki w Chorwacji. Wszystkie trasy wspinaczkowe są niedaleko od centrum Omišu, w pobliżu głównej drogi, więc są bardzo łatwo dostępne dla każdego. Nieważne, czy jesteś początkującym lub doświadczonym wspinaczem, można znaleźć trasy dla siebie, a jako nagrodę, na górze, dostaniesz piękny widok na starą część Omišu przez kanion Cetiny i pobliskich wysp Dalmacji (przy dobrej pogodzie można zobaczyć najbardziej odległych wysp, takich jak Vis, Sveti Andrija, Biševo, ....)

KOLARSTWO

Rower górski Duće Kolarstwo Omiš - Dugi Rat

Poczuj magię natury, ciesząc się spokojną jazdą na rowerze, jeźdźąc po szczytach okolicznych wzgórzach, i żwirową drogą w dół góry, po wąskich ścieżkach wzdłuż rzeki Cetina, .... każdy znajdzie ścieżki dla siebie. A dla najbardziej wymagających i uzależnionych od adrenaliny występują ekstremalne górskie szlaki rowerowe ....

WĘDRÓWKA

Riwiera Jesenice - Sumpetar stary port Riwiera Jesenice - Sumpetar stary port

Szlaki turystyczne prowadzą przez stare malownicze wioski, z których niektóre są całkowicie opuszczone, stare gaje oliwne, ze starożytnymi drzewami, winnice i lasy sosnowe, co daje uczucie dotyku przeszłości i zapomnianego sposobu życia na riwierze....

Biura podróży


CYNTUS doo


Biuro podróży Cyntus doo - strona internetowa www.cyntus.com

Biuro podróży Cyntus doo Dugi Rat - E-mail cyntus@cyntus.com

Biuro podróży Cyntus doo - Telefon +385(0)21 75 78 02

Biuro podróży Cyntus doo Dugi Rat - Fax +385(0)21 75 78 03

MANDOLINA


Biuro podróży MANDOLINA Duće - strona internetowa www.mandolina-duce.com

Biuro podróży MANDOLINA Duće - E-mail info@mandolina-duce.com

Biuro podróży MANDOLINA Duće - Telefon +385(0)21 73 53 81

Biuro podróży MANDOLINA Duće - Telefon +385(0)99 673 85 43

Biuro podróży MANDOLINA - Telefon +385(0)21 73 40 96

PLAVI HORIZONT


Biuro podróży Plavi Horizont Duće - strona internetowa www.plavi-horizont.hr

Biuro podróży Plavi Horizont Duće - E-mail info@plavi-horizont.hr

Biuro podróży Plavi Horizont Duće - Telefon +385(0)21 73 53 70

Biuro podróży Plavi Horizont Duće - Gsm +385(0)95 904 23 85

 


OLD

Riwiera Dugi Rat  - stara wioska Staro Duće

Jedna ze starych wiosek wokół Dugiego Ratu, u podnóża góry Mošnjica jest i Staro Duće z dobrze zachowanymi starymi domami. Wszystkie te wsi zostały zbudowane według tego samego wzoru architektonicznego; wszystkie wsi mają ulice, drogi, małe place na środku wsi z kościołami czy szkołami, i pola w pobliżu. Każda wioska posiada i pomnik historyczny. Niektóre z nich mają kościoł, którego historia sięga ponad 200 lat, cmentarz wiejski, dzwonnice. Te wioski otoczone są bogatymi roślinami śródziemnomorskimi, z dala od hałasu i zgiełku plaż, z czystym powietrzem, łagodnym klimatem i przepięknym widokiem na sąsiednie wyspy (Brač, Hvar, Šolta), oczarują każdego zwiedzającego na pierwszy rzut oka.

Riwiera Dugi Rat  - stara wioska Krug

JJedna ze starych wiosek wokół Dugiego Ratu, u podnóża góry Mošnjica jest i Krug z dobrze zachowanymi starymi domami. Wszystkie te wsi zostały zbudowane według tego samego wzoru architektonicznego; wszystkie wsi mają ulice, drogi, małe place na środku wsi z kościołami czy szkołami, i pola w pobliżu. Każda wioska posiada i pomnik historyczny. Niektóre z nich mają kościoł, którego historia sięga ponad 200 lat, cmentarz wiejski, dzwonnice. Te wioski otoczone są bogatymi roślinami śródziemnomorskimi, z dala od hałasu i zgiełku plaż, z czystym powietrzem, łagodnym klimatem i przepięknym widokiem na sąsiednie wyspy (Brač, Hvar, Šolta), oczarują każdego zwiedzającego na pierwszy rzut oka.

WIOSKI

Riwiera Dugi Rat  - stara wioska Zeljovici

Jedna ze starych wiosek wokół Dugiego Ratu, u podnóża góry Mošnjica jest i Zeljovići z dobrze zachowanymi starymi domami. Wszystkie te wsi zostały zbudowane według tego samego wzoru architektonicznego; wszystkie wsi mają ulice, drogi, małe place na środku wsi z kościołami czy szkołami, i pola w pobliżu. Każda wioska posiada i pomnik historyczny. Niektóre z nich mają kościoł, którego historia sięga ponad 200 lat, cmentarz wiejski, dzwonnice. Te wioski otoczone są bogatymi roślinami śródziemnomorskimi, z dala od hałasu i zgiełku plaż, z czystym powietrzem, łagodnym klimatem i przepięknym widokiem na sąsiednie wyspy (Brač, Hvar, Šolta), oczarują każdego zwiedzającego na pierwszy rzut oka.....

Riwiera Dugi Rat  - stara wioska Jesenice

Jedna ze starych wiosek wokół Dugiego Ratu, u podnóża góry Mošnjica jest i Jesenice z dobrze zachowanymi starymi domami. Wszystkie te wsi zostały zbudowane według tego samego wzoru architektonicznego; wszystkie wsi mają ulice, drogi, małe place na środku wsi z kościołami czy szkołami, i pola w pobliżu. Każda wioska posiada i pomnik historyczny. Niektóre z nich mają kościoł, którego historia sięga ponad 200 lat, cmentarz wiejski, dzwonnice. Te wioski otoczone są bogatymi roślinami śródziemnomorskimi, z dala od hałasu i zgiełku plaż, z czystym powietrzem, łagodnym klimatem i przepięknym widokiem na sąsiednie wyspy (Brač, Hvar, Šolta), oczarują każdego zwiedzającego na pierwszy rzut oka...